Loading...

Gelová barva oranžová 30g extra barvící - K2 - George Fondant Kft

Gelová barva oranžová, extra barvící. Balení 30 g.
Není skladem

58 Kč
193.3 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Zkuste touto barvou obarvit marcipán, fondán, pasty, královskou polevu, krémy nebo pečivo. Gel velmi ekonomický, protože je vysoce koncentrovaný. Ve směsi s barevnými prachy se stává dokonale vhodnou pro ruční malování. Díky praktickému mačkání tuby je použití velmi jednoduché: stačí nakapat do vaší pasty nebo krému a pořádně zamíchat nebo vmasírovat.

Hmotnost

Balení obsahuje: 30 g

Další informace

Barva oranžová
Výrobní společnost
Új-Stefánia Bt.
Szentedrei út 89 Budapešť 1007
gergely.illes@georgesfondant.com
www.georgesfondant.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické zboží pro Halloween

Plastové vykrajovátko set 3ks, halloween - PME

Plastové vykrajovátka halloweenské motivy, set obsahuje 3 ks.

132 Kč

Není skladem

Přírodní potravinářská barva černá 25 ml - PME

Přírodní potravinářská barva černá. Balení 25 ml.

69 Kč
276 Kč / 100ml

Není skladem

Jedlý papír Halloween dýně 19,5cm - PICTURE


88 Kč

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota černá - 250g - Odense

Potahovací hmota v černé variantě pro snadné potahování dortů.

107 Kč
42.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-40 %
Silikonová formička abeceda horor 15x11,5cm - Cakesicq

Silikonová formička abeceda horor 15x11,5cm - Cakesicq

Silikonová formička na abecedu horor
186 Kč
112 Kč

Skladem > 10 ks

100 g malé cukrové perličky černé - Decora

Tyto malé cukrové kuličky můžete rovnou položit na dort, koláč či cupcakes. V balení 100 g.

106 Kč
106 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus